X
تبلیغات
زولا

میمند

راهنمای اقامت در میمند کرمان

بسیاری از گردشگران به خصوص گردشگران هموطن در هنگام بازدید از روستا از امکانات اقامت شب هنگام در روستا بی اطلاع هستند. که در اینجا اطلاعاتی را برای تسهیل اقامت شما عزیزان در روستای میمند فرآهم آورده ایم تا شما هم از تجربه بی نظیر اقامت شب هنگام در خانه های دستکند نهایت لذت را ببرید.

علاوه بر اتاق هایی که ما (ویزیت میمند) به صورت اختصاصی  به منظور ارائه به مسافران و مهمانان خود مهیا نموده ایم اتاق های دیگر روستا نیز بر اساس اطلاعات زیر در دسترس می باشند. رزرو این اتاق ها از طریق فرم رزرو قرار گرفته در سمت چپ سایت و همچنین تماس با شماره 09393926423 امکان پذیر می باشد. با رزرو این اتاق ها از امکانات جانبی راهنمای محلی، و تورهای ما نیز می توانید بهره مند شوید.


 

 


در روستای میمند در سمت چپ ابتدای ورودی روستا بعد از گذر از پل چندین خانه دستکند به صورتی بسیار زیبا تجهیز گردیده اند که با عنوان مهمانسرای سنتی برای اقامت مهمانان و مسافران آماده خدمت رسانی می باشند. تغییرات فیزیکی اندکی برای حفاظت هر چه بیشتر از بافت تاریخی آن ها روی داده است. المان های درون آنها به صورتی کاملا سنتی و باستانی طراحی و نصب گردیده اند، برای مثال چوب لباسی از چوب درخت سنجد و در برخی از اتاق ها تخت خواب هایی تکنفره با چوب درختان طراحی و نصب شده اند. کف اتاق ها نیز با نمد های تهیه شده در خود روستا پوشیده شده اند. در اتاق ها تشک و زیر انداز، ملحفه،پتو و بالش برای خواب به صورت مجزا در کنار دیوارها قرار گرفته اند. اتاق ها همچنین دارای برق و مینی بار نیز می باشند. 

دیگر روستائیان نیز اتاق های خود را برای اقامت شب هنگام مهمانان و مسافران تجهیز کرده اند که خود منبع درآمدی برای روستائیان مقیم روستا می باشد و اقامت مهمانان و مسافران در این خانه ها تاثیر بسزایی در حفظ روستا و همچنین حفظ تعداد ساکنان مقیم در روستا دارد. شما با صحبت با هر یک از روستائیان می توانید از اتاق ها دیدن و در صورت تمایل در آنها شب را صبح کنید که خود تجربه ای منحصر از زندگی واقعی در روستای باستانی میمند به شما می بخشد.